Nabídka práce - Asistentka jednatele (JIŽ OBSAZENO)

Děláme svět krásnější, bezpečnější a udržitelný. Hledáme kolegu, který si naše poslání vezme k srdci.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • administrativní a organizační podpora jednatele

  • práce na PC - word, internet, firemní informační systém

  • zabezpečení chodu kanceláře (pošta, stravenky, drobné nákupy, atd.)

  • tvorba zápisů z porad, psaní korespondence

  • evidence stanovených pracovních úloh a sledování dodržování jejich termínů

CO OČEKÁVÁME:

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

  • schopnost samostatně pracovat na PC a efektivně vyhledávat na internetu

  • organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni

  • schopnost formálního písemného projevu

  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

CO NABÍZÍME:

  • stabilní zaměstnání na plný úvazek

  • příjemný pracovní kolektiv, práce v centru Brna (Milady Horákové)

  • roční odměny

  • flexibilní pracovní dobu a 5 dní sickday

  • stravenky a další zaměstnanecké benefity

Strukturované životopisy včetně motivačního dopisu posílejte na info‌‌M‌‌atregia.cz

Rozumím
###message