Nabídka práce - obchodník/obchodnice

Atregia patří k největším ateliérům v oblasti zeleně a dále rozšiřuje nabídku poskytovaných služeb. Máme zkušenosti, výborné reference a bezprecedentní kvalitu zpracování. Hledáme do týmu člověka, který má chuť měnit českou krajinu. V zanedbaných prostranství vidí dětské hřiště, na zarostlém předměstí park a místo řepkových polí fungující ekosystémy nabízející ochranu a útočiště vzácným druhům zvířat i rostlin.

NÁPLŇ PRÁCE:

Akviziční obchod

Budete samostatně vyhledávat vhodné zákazníky, kteří mají potenciál využít naše služby. Vybavíme Vás zajímavými informacemi, perfektními referencemi i porozuměním situace zákazníků.

Péče o stávající zákazníky

Máme za sebou desítky/stovky úspěšných projektů a řadu zákazníků, kteří s námi budou rádi dál spolupracovat. Je třeba se jim věnovat a předat informace o dalších možnostech spolupráce a novinkách v oboru.

Zpracování nabídek v rámci výběrových řízení

I toto je součást našeho obchodu - dobrý obchodník zná hodnotu plnění, ví, jak správně nastavit cenu i jak vydělat. Budete vyplňovat formuláře, kompletovat doklady, promyslíte s projektanty nabízené plnění a nakonec získáte ty nejvýznamnější zakázky v oboru.

CO OČEKÁVÁME:

Nadšení a chuť pracovat v oblasti životního prostředí

Velkou ochotu učit se a proniknout do detailů přípravy akce - pokud Vám starosta řekne, že chce "udělat ten mokřadní ÚSES", musíte vědět co to je a zjistit, co všechno k tomu starosta potřebuje, abyste mu to mohl nabídnout

Schopnost porozumět psanému textu a formulovat nabídku

Dobré komunikační dovednosti a schopnost vysvětlit naše služby

ŘP skupiny B

VÝHODOU:

VŠ (výhodou v oblasti životního prostředí/vodohospodářství apod.)

Znalost procesů a fungování ve veřejném sektoru

Vlastní zákaznické portfolio

Předchozí pracovní praxe

CO NABÍZÍME:

• To nejdůležitější - možnost prodávat služby v nejvyšší možné kvalitě prověřené řadou zkušeností a referencí - reálné projekty, z nichž se více, než 90% mění ve skutečnost a zlepšuje kvalitu životního prostředí okolo nás

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v úspěšné, rostoucí společnosti

• Zaškolení a průpravu přímo od jednatele společnosti a zkušených obchodnic

• Příjemný pracovní kolektiv

• Flexibilní pracovní dobu

• Odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů

• Motivační složku platu - provize, odměny

• Práci v Brně (Vážného 10, Řečkovice)

Nástup možný ihned

Strukturované životopisy s průvodním dopisem posílejte na martin.vokral@atregia.cz

Rozumím
###message