Nabídka práce – projektant/ka vodohospodářských staveb (zaměření na přírodě blízká opatření), vhodné i pro absolventa

Projekční tým zaměřený na přírodě blízká opatření rozšiřujeme o projektanta vodohospodářských staveb.

NÁPLŇ PRÁCE:

Projekční práce:
všechny stupně – studie, DUR, DSP
opatření k ochraně proti vodní a větrné erozi (např. svodných příkopů, průlehů)
vytváření a obnova přírodě blízkých koryt vodních toků včetně navazujících říčních ramen, revitalizace toků
obnova a zakládání doprovodných vodních ploch, např. tůní, jezírek, mokřadů, drobných nádrží na srážkovou vodu, které podpoří zadržování vody v sídelním prostředí

CO OČEKÁVÁME:

VŠ v oboru projekce vodohospodářské staveb nebo krajinného inženýrství
Schopnost samostatné práce pod vedením autorizovaných inženýrů
ŘP skupiny B

VÝHODOU:

Předchozí praxe

CO NABÍZÍME:

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v jednom z největších týmů v oboru krajinné architektury

• Externí školení v oboru

• Příjemný pracovní kolektiv

• Flexibilní pracovní dobu

• Odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů

• Práci v centru Brna (Milady Horákové)

Nástup možný ihned

Nevyžadujeme autorizaci, předchozí praxe výhodou

Strukturované životopisy s průvodním dopisem posílejte na info@atregia.cz

Rozumím
###message