Nabídka práce - projektant/ka zeleně (JIŽ OBSAZENO)

Hledáme nadšeného kolegu, který doplní náš projekční tým. Zabývat se s námi bude zahradní a krajinnou projekcí převážně pro veřejný sektor, inventarizací dřevin, ale i tvorbou koncepčních dokumentů. Na dendrologické průzkumy navazuje tvorba plánů péče o zeleň, generely zeleně, studie či koncepce rozvoje zeleně a další služby strategického poradenství veřejných subjektů.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zahradní a krajinná projekce - zpracování všech stupňů projektové dokumentace
Inventarizace a hodnocení dřevin
Tvorba strategických dokumentů - správa, péče, údržba zeleně; generely, rozvoj, studie;
TD, AD

CO OČEKÁVÁME:

VŠ v oboru projekce zahradní/krajinné architektury nebo krajinného inženýrství
Schopnost týmové práce
ŘP skupiny B

VÝHODOU:

Znalost software Microstation

CO NABÍZÍME:

·      Zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v jednom z největších týmů v oboru sídelní a krajinné zeleně v ČR
·      Různorodou práci v oblasti zeleně, zpracováváme - PD všech stupňů, koncepce rozvoje zeleně, územní studie sídelní zeleně, generely zeleně, plány péče a údržby, TD, AD, dendrologické i krajinné průzkumy
·      Externí školení v oboru
·      Příjemný pracovní kolektiv
·      Flexibilní pracovní dobu
·      Odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů
·      Práci v centru Brna (Milady Horákové)

Nástup možný ihned
Nevyžadujeme autorizaci ani předchozí zkušenost.

Strukturované životopisy s průvodním dopisem posílejte na info@atregia.cz

Rozumím
###message