Nabídka práce - projektový manažer (dotace)

Hledáme kolegu, který se bude věnovat dotacím. Zejména pro města a obce zpracováváme žádosti o dotace a zajišťujeme administraci projektů až do ukončení doby udržitelnosti. Nejčastěji pracujeme v programech NPŽP, OPŽP, OPZ, ale můžete se setkat i s IROPem, PRV, SFRB, Norskými fondy a různými soukromými fondy. Nejsme dotační agentura. V Atregii projekty (zeleně, vody,…) navrhujeme, zpracováváme, vyhledáváme pro ně financování, administrujeme, vykonáváme odborné dozory nad jejich realizací. Našim projektům tak rozumíme do hloubky a díky širší spolupráci v rámci celého projektového cyklu můžeme našim zákazníkům přinést doslova modré z nebe.

NÁPLŇ PRÁCE
Dotační analýza - vyhledávání vhodných dotací pro financování přípravy a realizace projektů
Zpracování žádostí o dotaci
Řízení dotačních projektů (zpracovávání ROPD, monitorovacích zpráv, harmonogramů, finančních kalendářů, žádostí o změny, ZVA, vzorů dokumentů, apod.)
Intenzivní komunikace - mail, tel - klient, poskytovatel dotace, dotčené orgány, realizátor

CO OČEKÁVÁME
Výborné komunikační schopnosti a kultivovanost psaného i mluveného projevu.
Porozumění psanému textu (schopnost nastudovat metodiky, předpisy, pravidla a srozumitelně je prezentovat kolegům i klientům).
Pečlivost, schopnost samostatně řešit různé situace, které na projektech nastanou a dotahovat věci do konce.
Aktivní řidič skup. B
Počítačová gramotnost

VÝHODOU (není podmínkou)
Předchozí zkušenost se zpracováním/řízením projektů
VŠ (technický směr v oblastech projekce, ŽP, ekonomický směr, regionální rozvoj, atd.)

CO NABÍZÍME
Práci v oblasti dotací u zpracovatele projektů, nikoli v agentuře
Práci přímo s jednatelkou - projektovou manažerkou s exkluzivními výsledky v oblasti dotací - řada výzev 100% úspěšnost, více, než stovky úspěšných projektů, zkušenosti již z období 2007-2013
HPP
Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
Řadu zaměstnaneckých benefitů - finanční odměny, FKSP, flexibilní pracovní dobu, sick days...
Skvělý pracovní kolektiv

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Strukturované životopisy s motivačním dopisem posílejte na martina.trnkova@atregia.cz

Rozumím
###message