Nabídka práce - projektový manažer (dotace) (již obsazeno)

Hledáme kolegu, který se bude věnovat dotacím a zajišťovat tak, že naše projekty budou úspěšně realizovány. Zejména pro města a obce zpracováváme žádosti o dotace a zajišťujeme administraci projektů až do závěrečného vyhodnocení akce. Nejčastěji pracujeme v programech NPŽP, OPŽP, OPZ, ale můžeme se setkat i s ROPem, PRV, SFRB, Norskými fondy a různými soukromými fondy či nadacemi. Nejsme dotační agentura, našim projektům rozumíme do hloubky a díky širší spolupráci v rámci celého projektového cyklu můžeme našim zákazníkům přinést doslova modré z nebe.

NÁPLŇ PRÁCE

Dotační analýza - vyhledání vhodných dotací (přehled napříč celým spektrem)
Zpracování žádostí o dotace
Příprava podkladů, vzorů, formulářů pro starosty
Řízení dotačních projektů (ROPD, monitorovací zprávy, aktualizace harmonogramů, finančních kalendářů, žádosti o změny, ZVA)
Intenzivní komunikace - mail, tel - zákazníci, poskytovatel dotace, dotčené orgány

CO OČEKÁVÁME

Výborné komunikační schopnosti a kultivovanost psaného i mluveného projevu
Porozumění psanému textu - schopnost nastudovat metodiky, předpisy, pravidla a srozumitelně je komunikovat kolegům i zákazníkům
Schopnost sepsat odborný text, co má hlavu a patu v souladu s projekty a požadavky programu
Pečlivost, schopnost samostatně řešit každou situace, které na projektech nastanou, schopnost dotahovat věci do konce

VÝHODOU

Předchozí zkušenost se zpracováním/řízením projektů
VŠ (technický směr v oblastech projekce, ŽP, ekonomický směr, regionální rozvoj, atd.)

CO NABÍZÍME

Práci v oblasti dotací u zpracovatele projektů, nikoli v agentuře - úzkou spolupráci s krajinnými architekty a dalšími odborníky zajišťujícími předprojektovou fázi a inženýring
Práci přímo s jednatelkou - projektovou manažerkou s exkluzivními výsledky v oblasti dotací - řada výzev 100% úspěšnost, více, než stovky úspěšných projektů, zkušenosti již z období 2007-2013
HPP
Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
Řadu zaměstnaneckých benefitů - finanční odměny, FKSP, flexibilní pracovní dobu, sick days...

Nástup možný ihned

Strukturované životopisy s motivačním dopisem posílejte na info@atregia.cz

Rozumím
###message