Nabídka práce - specialista/tka GIS

Nabídka pracovní pozice: Specialista/tka GIS v Brně
Atregia je významným dodavatelem projektů v oblasti krajinné architektury a vodohospodářství. Při zpracování strategických dokumentů, nebo větších zakázek (generely zeleně, plány ÚSES pro ORP, studie retence vody v krajině) potřebujeme zpracovávat řadu podkladů zejména v qGISu. Hledáme kolegu, který nám s tím pomůže. Co umíme mu ukážeme, naučíme a co neznáme si samostatně vyhledá a osvojí si potřebné triky k efektivnímu splnění úkolů. Výstupy naší práce přebírají obvykle GIS specialisté na jednotlivých městech, pro která pracujeme.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Zpracování a příprava datových podkladů
• Zpracování dat z terénu
• Komunikace s odděleními GIS a dalšími relevantními na straně zákazníků (občas přímo u zákazníků)
• Kontrola topologické čistoty a dalších ukazatelů kvality práce
• Datová analýza (zejména s pomocí základních funkcí v qGISu, alt. základní sql)
• Tvorba mapových výstupů a příprava tiskových podkladů
• Tvorba reprezentativních mapových děl v konečné podobě v návaznosti na aktualizaci datových podkladů

CO OČEKÁVÁME:
• Schopnost systematické, analytické práce
• Znalost GIS, orientace v problematice geografických dat
• Organizační a komunikační schopnosti
• Schopnost formálního písemného a mluveného projevu při komunikaci se zákazníky
• ŘP skupiny B

VÝHODOU:
• Znalost Microstation, ArcGIS, QGIS, SQL, FME Desktop
• Vystudovaná geoinformatika, geodézie, kartografie

CO NABÍZÍME:
• Stabilní zaměstnání v oboru sídelní a krajinné zeleně a GIS
• Zajímavou práci s předními odborníky v oboru - spolupráci s se zahradními a krajinnými architekty, dendrology, vodohospodáři
• Práci s komplexním zadáním pro významné zákazníky napříč ČR
• Práce s GIS a databázemi
• Příjemný pracovní kolektiv
• Odpovídající platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů

Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i pro uchazeče s předchozí praxí v oboru.
Nástup možný ihned.

Strukturované životopisy s průvodním dopisem posílejte na info@atregia.cz

Rozumím
###message